https://pornhub2.ninja

Bit

Žďár nad Sázavou Bit insanlar için en utanç verici bir haşeredir. Çünkü insanlarımız bitin insana pisliğinden bulaştığını zan ederler. Bit temizliğin yetersiz olduğu yerlerde yaşamayı tercih eder.

Bit kan emici olarak bilinir. Çünkü bitler üzerine konduğu veya üzerinden beslendiği konakçısının kanıyla beslenir.

Bitler konakçısın üzerinden günden 6 – 10 defa kan emerek beslenir. Bit kan ile beslendiği için sürekli insanda iştahsızlık , kaşıntı ve psikolojik sıkıntılara neden olur. Bitlerin ısırdığı kısımlarda morarmalar, iltihaplı bölgeler oluşur. Bitlerde üreme ve çoğalma yumurtalama ile olmaktadır.

Matanzas Bit bulunduğu ortama ve çeşidine göre farklı şekillerde ilaçlanır. Saç biti ve kasık bitlerinde mutlaka doktora başvurulmalı. Doktor önerisindeki ilaçlar ile insan vücudu ilaçlanır. Saç biti, vücut biti ve kasık bitlerinde kullanılan ilaçlar farklıdır. Kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir ve sağlığa hiçbir şekilde yan etkisi olmamalı. Bitler insan vücudundan bu ilaçlar ile temizlenebilir fakat evlerde ve elbiselerde bulunan bitlerin temizlenmesi ve yok edilmesi tamamen ilaçlama firmasının işidir sadece insanlar doktorun verdiği ilaçlar ile kendini koruyamaz aksi takdirde bitler evdeki ortamdan tekrar insana bulaşır.