https://pornhub2.ninja

Gümüş Böceği

where can i get cytotec Gümüş böceği küçük omurgasız hayvanlardan, gri (gümüş) renkte olup kanatsız bir böcektir. Clarence-Rockland Gümüş böceği ismini parlak gümüş rengine benzeyen renklerinden alır.

http://ellerocknutrition.com/category/healthy-eating/eat-like-a-nutritionist/ Gümüş böceği yapı olarak farklı boy ve yapıdadırlar.

buy neurontin 800mg no prescription Gümüş böceği boy olarak 2 – 4 cm kadardır. Renk olarak çok canlı renklere sahiptirler.

Gümüş böcekleri sıcaklığı ve nemi seven canlılardır. Soğuk ve kuru havada pek görülmezler.

Gümüş böcekleri gıda olarak evdeki kâğıt ve naylon gibi maddelerden oluşan eşyalara zarar verdiği gibi evdeki tahıl ve gıda maddelerine de zarar verirler.

Gümüş böceği ile mücadele mutlaka ilaçlama ile olmalı. Gümüş böceği mücadelesinde kesinlikle elle öldürmek veya ferdi mücadele yetersiz olmaktadır. Gümüş böceği bulunan ortamda ilaçlama şarttır. Çünkü gümüşçün 1 defada 100’ün üzerinde yumurta bırakır bu bakımdan erken müdahale edilmezse evlerimizi gümüş böcekleri istila ederler. Gümüş böcekleri ilaçlaması için kesinlikle dışardan farklı ilaçlar alınıp ferdi olarak ilaçlama yapılmamalı. Bu durumda hem insanlara hem çevrede yaşayancanlılara zarar vermiş olursunuz.